O nás

WaWsro-logo

 

 

Vítá Vás česká společnost W a Weinzettl, s.r.o.

Působíme na našem trhu již od roku 1994 a naší hlavní činností je prodej interiérových dveří a zárubní. Od roku 1996 jsme začali dovážet dveře a zárubně od německé firmy PRÜM, která se řadí mezi největší výrobce dveří v Německu.

V dnešní době se stal dovoz dveří a jejich prodej v České republice prioritní činností naší firmy. Disponujeme velkým skladem v sídle společnosti v Soběslavi, odkud distribuujeme dveře a zárubně na český trh přes PRÜM Partnery v různých regionech ČR.

Cílem naší firmy je co nejlépe rozšířit tuto prodejní síť PRÜM Partner a zajistit servis pro koncového klienta. Snažíme se, aby si výrobky PRÜM našly co nejvíce spokojených zákazníků na našem trhu.

K tomu, abyste mohli zhlédnout sortiment našich dveří jsou určeny tyto stránky. Věříme, že Vás zaujmou natolik, abyste navštívili některé z našich uvedených PRÜM Partnerů a přesvědčili se o kvalitě našich dveří na vlastní oči.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Weinzettl Petr
jednatel

Obchodní partneři

Kde nás najdete

Volná pracovní místa

 

         vzorkovna PRÜM Vzorkovna PRÜM - školící místnost Dveře PRÜM Vysoký lesk

         Vzorkovna PRÜM - školící místnost - dveře s vysokým leskem a RAL nástřikem Vzorkovna PRÜM - školící místnost - dveře vysoké 2,5m, 2,1m a 1,985m Vzorkovna PRÜM - školící místnost - protipožární dveře CPL ořech