Technické informace

Zde naleznete základní technické informace ke dveřím a zárubním PRÜM. Dozvíte se zde správné rozměry stavebních otvorů ať už pro dveře jednokřídlé, dvoukřídlé nebo bezfalcové. Pomocníkem vám budou dozajista i návody na nastavení pantů u dveří otočných či bezfalcových nebo prostý návod na údržbu dveří.

Naše dveře PRÜM jsou taktéž pod neustálou kontrolou zkušebního ústavu TÜV Rheinland v Německu, což dokládají i jednotlivé certifikáty vydané touto zkušebnou. Certifikát Zdravotní nezávadnosti dveří PRÜM – LGA, byl vydán pro dveře PRÜM na základě splnění velice přísných limitů.

V případě, že jste se rozhodli pro interiérové dveře a zárubně PRÜM vám doporučujeme s vaším projektantem projít si jednotlivé rozměry stavebních otvorů, aby byly správně připraveny pro osazení vámi vybraného modelu dveří. Stavební otvory pro dveře a zárubně musí mít dané parametry, které jsou uvedeny níže (technické informace pro montáž dveří a zárubní).

Samotná montáž dveří a zárubní se provádí  až po dokončení malby, obkladů a všech podlahových krytin, vč. koberců. Zvláště si pak promyslete umístění dveří vzhledem k elektroinstalaci či budoucího zařízení interiéru. Nemáte-li dostatek volného prostoru, zvolte si např. posuvné dveře na zeď nebo dveře posuvné do pouzdra.

 

Technické informace ke dveří PRÜM

Technické informace pro montáž dveří a zárubní

Pokyny k nastavení pantů u dveří a zárubní

Pokyny pro nastavení pantu Tectus TE 340 3D u bezfalcových dveří

Návod na údržbu interiérových dveří PRÜM

Reklamační řád a záruční podmínky PRÜM_2017

Certifikát výrobku – protipožární

Prohlášení o shodě výrobku – všeobecné

Prohlášení o shodě výrobku – protipožární

Certifikát zdravotní nezávadnosti LGA

Certifikát zdravotní nezávadnosti LGA – Bílý lak

Osvědčení – FSC

Osvědčení – PEFC

Certifikát – ISO 50001- Systémy mng hospodaření s energií

PRÜM – profily dveří Classic, Nostalgie, Profila